Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves tagok! Azt szeretnem...

Kedves tagok! Azt szeretnem kerdezni, hogy kinek mi jut eszebe, ha azt a szot hallja: reklam. Kinek mi a velemenye rola?

Figyelt kérdés
Valaszaitokat elore is koszonom!

2016. okt. 23. 17:41
 1/7 anonim válasza:
árucikk, pénz
2016. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egyetemi éveim. (ugyanis marketinget tanultam)
2016. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
egy szó jut róla eszembe:átverés.
2016. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! És varom a tovabbiakat!
2016. okt. 23. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először is az idegesítő műsormegszakítások jutnak eszembe, amik hangoasabbak is mint maguk a műsorok.


Másodszor az, hogy mennyire nem érdekli az átlagembereket a reklám, akármilyen témájú is legyen.


Harmadszorra pedig elgondolkozom, mennyi hasznot nyernek ebből a terméket reklámozó cégek.

2016. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thuesday válasza:
Nekem az jut eszembe, hogyan képesek az érzékeinkre kihatni. Szinte mindenhol ott vannak már, ha egy boltba vagy csak a bolt mellett mész is. Minden kis szösszenetbe bele tudják csempészni.
2016. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha akarjuk, ha nem a pofánkba rakják...Unalom... az jut eszembe sokszor, már unom ezeket a sok reklámokat, viszont volt már olyan, hogy a reklám után az érdeklődésemet felkeltette a termék és megvettem (de nem sokszor volt ilyen)szóval inkább negatív mintsem pozitív gondolatot társítok hozzá :)
2016. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!