Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két missed ab után lehet még...

L.N.H. kérdése:

Két missed ab után lehet még babám?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon tudom megfogalmazni amit akarok de remélem érteni fogjátok.2011 februárjában volt egy abortuszom sajnos mert fiatal voltam és suliba jártam.2014-ben újra teherbe estem ez tervezett volt és szerettük volna de sajnos 8-9 hetesen elhalt. Most sikerült újra teherbe esnem de sajnos ez a baba sem marad meg, multhét csütörtökön volt missed ab. Lelkileg nagyon kivagyok, nagyon szerettük volna. Volt e már ilyesmi helyzetbe, és van e babája? Vagy valami ötlet, hogy mi lehet az oka. Hozzáteszem, hogy rendszertelen a mensim, de azt mondta a doki, hogy ennek nincs köze hozzá. Nagyon kétségbe vagyok esve
2016. okt. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Neked inkább kötelet adnék, nem gyereket!

Remélem a jó Istennek lesz annyi esze, hogy nem bíz rád egy emberi lényt! Mi lesz akkor, ha szülés után meggondolod magad? Átvágod a torkát?

2016. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Válaszod szerint nem érted amit irtam. Nagyon szeretnék babát, arrol meg nem tehetünk hogy kettő magzat elhalt.
2016. okt. 25. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, értem a kérdésedet. Viszont úgy látom, hogy te vagy nem akarod érteni a válaszomat, vagy nem mozdít meg benned semmit.
2016. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szép. Fogadjunk aki leszavazott, nekik vagy a tini gyereküknek mind volt magzatelhajtásuk.

Nos, én kettő gyermekemet gyászolom, pedig őket is nevezhetném "missed ab" nak. Szerencsére a kislányom most 9 éves, és nyugogd szívvel beszélek neki a meg nem született testvéreiről.

2016. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Örülök, hogy sikerült nektek. És neked nem mondta a doki, hogy mi lehetett az oka, hogy kettő magzat elhalt?
2016. okt. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!