Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogom van a szecskaavatóra...

Jogom van a szecskaavatóra nemet mondani?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok. A jogi lehetőségemet szeretném megtudni.

2016. okt. 25. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jogod van. Téged az iskolában a házirend kötelez, amiben benne lehet hogy milyen eseményen vagy köteles részt venni, megtagadása esetén milyen fegyelmi vagy kirúgás következménye lehet.


De egy ilyen eseményre kizárt hogy kötelezzenek, főleg ha tanítási időn kívüli rendezvény. Más kérdés hogy aki szándékosan nem megy el azt esetleg utólag máshogy direkt megszívatnak majd...

2016. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért nem rúgnak ki mert azt mondom hogy nem. Az iskolába különben is TANULNI járok, és nem hülyéskedni.
2016. okt. 25. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Nem érdekel -> nem mész el. Ezzel te is tisztában voltál a kérdés előtt is.


Az eseménynek amúgy közösségkovácsoló dolognak kellene lennie, ha kimaradsz nehogy emiatt legyél kiközösítve vagy nehezebben befogadva.

2016. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
te dolgod, téged fognak szivatni...
2016. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már így is ki vagyok közösítve te barom.
2016. okt. 25. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért mert te ki vagy közösítve, miért lenne bárki más barom? Ne itt vezesd le a feszültséged. Pont azért kellene elmenned hogy beilleszkedj és megismerjenek jobban mert bevállalod a dolgokat, közösséget vállalsz, esetleg villantasz valami jó tulajdonságot amitől befogadóbbak lesznek.


Nekem mindegy, egyedül is végig lehet csinálni azt a 4 évet, csak szarabbul fog telni.

2016. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jól kell tanulni. Én ezt csinálom. És nem szarakodok ilyen szégyenítésekkel. Mindenki maradjon békében és készüljön az érettségire. Mire jó az hogy jelmezbe jössz.

A boltban kiröhögnek. Mit gondolnának rólam? Úgy látszik csak én gondolkozom normálisan.

2016. okt. 25. 20:45
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor szocializálodj bas=ki, es ne közösitsd magad ki még jobban.
2016. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az hogy hülyét csinálok magamból az nem beilleszkedés. Én nem vágyom társaságra.
2016. okt. 25. 20:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne beszélj rondán.
2016. okt. 25. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!