Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg a 94...

Hol találhatnám meg a 94 kérdéses személyiségtesztet, amit már eltávolítottak?

Figyelt kérdés
Egy teszt oldalon fent volt a 94 kérdéses teszt, hogy milyen lélektan típus vagy, de sajnos most nézem hogy törölték. Nekem az kellene.

#teszt #lélektantípus
2016. okt. 26. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért törölték? meg tudod adni a régi oldal linkjét?
2016. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az oldalt törölték hanem az oldalról a 94 kérdéses tesztet. Írd be a keresőbe hogy "94 kérdéses személyiségteszt" és az első találat.


Az oldalon ezt írják:


"Kaptunk egy felszólító levelet a CPP-től hogy a teszt az az ő tulajdonuk amiről nem tudtunk, ezért levettük."


Megnéztem a CPP oldalát (a vendégkönyvben linkelték a CPP oldalát) ami amúgy angol, de ott se volt semmi teszt. Bár nekem úgyis magyarul kéne.

2016. okt. 26. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez az oldal felszólítást kapott hogy távolítsa el a tesztet, szerinted a többi oldallal kivételeztek? Nyilván azért nem találod a neten a tesztet, mert a tulajdonosa eltávolíttatja a lopott példányokat, a saját tesztjét pedig lehet csak fizetősként éred el, vagy személyesen lehet kitölteni, így a neten sem érhető el. Főleg nem magyarul.
2016. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak reménykedtem...


Viszont ez a kijelentés "a teszt az az ő tulajdonuk amiről nem tudtunk" értelmét vesztette attól a perctől fogva, hogy a tesztet felrakták a saját oldalukra, hiszen Ők tudták a legjobban, hogy milyen forrásból származik. Ebből kifolyólag feltételezem, hogy a többi tesztet sem ők írták, akkor azok vajon miért maradhattak fent?

2016. okt. 26. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

előző ne beszélj hülyeségeket ha nem tudsz semmit...

kérdező, add meg mikor volt még meg az oldal, és hogy hol volt elérhető (linket kérek)

2016. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!