Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a webkamerás...

Mi a véleményed a webkamerás modellekről?

Figyelt kérdés

Elítéled őket, esetleg szánod, vagy megértő vagy?


Őszintén szólva én megértem, hogy kell a pénz, de ennél az utcaseprés is nemesebb meló. Persze az ítélkezés nem az én dolgom.


Véleményekre vagyok kíváncsi.


2016. okt. 26. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki hirtelen munkanélküli lesz, de fizetnie kell az albérletet, lakástörlesztőt; netán egyedül marad a gyerekével, akit el kell tartania, annak nem igen van lehetősége válogatni és a munka "nemességén" elmélkedni. Ezek a dolgok ugyanis egy utcaseprői fizetésből elég nehezen finanszírozhatók.

Másrészt meg lehet nézni, milyen egészségi állapotba kerül valaki pár év "nemes" kinti fizikai munka után. Akkor még inkább érthető, ha valaki inkább a meleg szobájából, az ágyán fekve keresi a pénzt.


A szolgáltatásra egyébként igény van; ha nem így lenne, nem szaporodnának gomba módra az ezt kínáló weboldalak. Ha hirtelen megszűnnének, sok ember, aki csak ezekkel a modellekkel tudja kiélni a vágyait, esetleg erőszakos cselekményre szánná el magát; illetve sokan a virtuális fantáziálás világából a valódi megcsalás felé fordulnának.

Én nem ítélem el, aki ezzel keres pénzt. Sokkal jobban elítélem azokat az embereket, akiknek a munkájuk bár "nemes", de párt kizárólag anyagi érdekek alapján választanak, vagy gátlástalanul félrelépnek, megpróbálnak kikezdeni más párjával.

Ezek a modellek senkinek nem ártanak, nem tukmálják a szolgáltatásukat olyanra, akit nem érdekel, nem csalnak ki senkiből érdemtelenül pénzt, nem zavarják a szomszédokat a tevékenységükkel.

Szánni egészen biztosan nem kell őket, mert amelyik ügyes, az olyan életszínvonalon élhet, amilyent diplomás emberek közül is csak a legszerencsésebbek engedhetnek meg maguknak.

2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!