Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos tudnivalók piercingel...

Fontos tudnivalók piercingel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék orr piercinget. Viszont nem nagyon értek a piercingekhez. Elmondanátok a legfontosabb tudnivalókat ezzel kapcsolatban? (pl hol érdemes csináltatni, mennyi ideig gyógyul, mire kell figyelni, esetleg negatívumok...) Az értelmes válaszokat előre is köszönöm, a rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2016. okt. 26. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én szúrattam, nekem adtak utána egy kis kártyát, amire minden pontosan rá volt írva. Nem nagy ügy egyébként, asszem csak betadinnal kellett kezelgetni pár napig. :) Szóval a lényeg az, hogy el fogják mondani.

Amit így előre tudok jótanácsként mondani, hogy vigyázz arra, hogy szúrják, és ne lőjék (mint pl. a fülbevalót), mert akkor sokkal kevésbé roncsolódik a szövet.

Én a Westendben csináltattam, korrekt munka volt, de el tudom képzelni, hogy valaki majd mond jobb helyet is.

2016. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok, előtúrtam neked a kártyát: [link]
2016. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 10. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!