Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen baj ha sokat...

Aliexpressen baj ha sokat rendelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az lenne a problémám hogy én külföldről, javarészt aliról szoktam magamnak, meg a barátaimnak szülinapjára esetleg telefon tokot meg ilyeneket, és elég sokat rendeltem eddig. lehet valami bajom belőle?

2016. okt. 27. 15:24
 1/3 lehiye válasza:
Már bocs de ezt komolyan gondoltad?*-* Miért is lenne bajod belőle? Értelmetlen a kérdés.
2016. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye kérdés!Kis szívem ebayról rendelek 800rendelésen vagyok túl,és még nem kaptam üzit ebaytól h baj h rendelek ennyit:D
2016. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:

Az oldal és az eladók érdeke, hogy minél többen és minél többet vásároljanak tőlük. Ők ebből élnek, nekik ez a munkájuk.


Az egyetlen ember akinek baj lehet, ha sokat rendelsz, az a postásod, akinek muszáj házhoz vinnie a sok cuccot, amit rendelsz.

2016. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!