Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Yuri! On...

Mi a véleményetek a Yuri! On ice című Animéről? :D

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Ahha..Yaoi!! on Ice

Nekem bejön, bár a szereplők nem éppen bishounenek nálam,elég ronda a karakterek rajzolása de a korcsolya nagyon szép.

2016. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Óh én imádom, és szerintem Viktor eléggé bishounen, de ez ízlés kérdése ^^ Yuuri rajzolása egyébként nekem sem tetszik annyira.

Hatalmas fanja vagyok az animének! :D

2016. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon bejön az egész, van sztorija is,rajzolással sincs baj szerintem :D
2016. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem érdekes anime.Mosolyogva néztem a részeket és nem csak a édesnek mondhato jelenetek miatt.A karakterek érdekesek és rejtegetnek meglepetéseket.Meg alapból tetszik a téma 😊
2016. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

10/10

Remélem végig ilyen jó lesz..^^

2016. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hinahi válasza:
100%
Egyszerűen imádom. A rajzolás is tetszik nekem. Bejönnek a részletek. Még nem néztem végig, de remélem végig tartja ezt a szintet nálam
2016. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán az, hogy remek sport-animét csináltak, amelyikben külföldiek is szerepelnek, nemcsak japánok. A külföldiek nélkül uncsi lett volna. Az orosz karakter jó választás volt.

A vicces az, hogy nem kedvelem a jégkorit, de maga az anime jó xD

2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom!! Egyszerűen oda vagyok a karakterekért és a rajzolásért is! Szépen kidolgozott és megtervezett és valószínűleg előbb utóbb ki akarja nyírni a Victuuri fanokat egy jól irányzott szívinfarktussal:D 10/10
2016. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P. Viktuuri fandom xd Mi lesz velünk, ha vége az animének? A 10-edik részt végig visítottam szerintem :D
2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok és a 9-esnek válaszolok:


Nem tudom, hány részesre lett megtervezve, mert nem találtam erről infót sem magyarul, sem angolul, de olyan érzésem van, hogy elég rövid lesz, mert Yuri -emlékeim szerint- a Grand Prix után abbahagyja a korizást. De mivel úgy látom, túl sok nézőt vonzott az anime (akik izgulnak is a két szereplő miatt), lehetséges, hogy folytatják.


Ami a szereplőket illeti: nekem az a furcsa, hogy túl sok érzelmet raktak bele, pedig a pasikra ez nem jellemző :D Ráadásul pletykálnak is, mint a csajok. Annyira, hogy a fiúszerelem felé közelít az anime, pedig nem így lett megtervezve. A Hetaliára is ezt mondták, de csak, mert több a fiú ország, mint a lány :D

2016. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!