Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit mondananakk...

Szerintetek mit mondananakk ha akatsukis kopenybe mennek suliba? (=^x^=)

Figyelt kérdés

fejpant ugyis mindig van rajtam(^ω^)

igyis ugyis folveszem a kopenyt csak kivancsi vok



2016. okt. 28. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Hát én biztos elkernem a kopenyed hogy felprobalhassam^^

Nem hiszem el, neked komoly van akatsukis köpenyed?! :3

2016. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Félnének tőled, hogy valami szektatag vagy - főleg, ha nem tudják, hogy az valami animés "cucc". De majd úgyis meg tudod, és beszámolsz nekünk. :D
2016. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A gimnáziumunkban volt egy ilyen csaj, a teljes 4 év alatt ilyen akatsukis jelmezben volt. Senki nem gondolta úgy hogy vagány lenne, még azok az ismerőseim akik nézik a Narutót is csak kérdezgették hogy van-e valami szellemi fogyatéka. Az iskola nem arra van hogy cosplay parádét tarts, és nem is arra hogy a figyelmet amit nem kapsz meg otthon, ott próbáld megszerezni. A kérdésedre válaszolva: fogyatékosnak néznének. De nem viccesen fogyatékosnak. Fogyatékosan fogyatékosnak.
2016. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem néznék jó szemmel.Már maga az animéseket nem nézik jó szemmel.Szerintem ne tedd,ha nem akarod,hogy kiközösítsenek. :)
2016. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem fogyatékosnak azèrt egyáltalán nem néznének ahogy az elöttem lévők mondták, max egy kisebb piszkálást kapnál a tanároktól diákoktól egyaránt. Tanároktól olyan tekintetben maximum hogy nem megfelelő ruházat, de ki tudja a mi oskolánkba van egy animés tanár az bírta a sharinganod nyakláncom :D . A fiákoktól azért mert hát bunko paraszt az összes. Még annyit hogy nem nézik fogyatékosnak az animéseket! Van persze aki igen, de nálunk úgy van ez ( a normálisabb helyeken), hogy én nem piszkálom azért hogy néptáncol akkor ő miétt piszkápna engem ezzel? Meg amugy is maximum azokat közösítik ki akik amugy sem akarnak barátkozni. Az viszont más kérdés hogy mennének e melletted a folyoson. Én biztos nagy mosollyal az aromon tenném, mert ez mi már hogy akatsukis kabátba mész? Én nagyon birnám. Szóval szerintem nyugodtan mennyél csak abban ha jól esik, szerintem nagyobb problémád nem lessz belőle :) .
2016. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Az apróbb elírásaim kérlek nézd el. 😁
2016. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem furán fognak rád nézni. Semmi gond azzal, ha szeretsz valamit (én is animés vagyok) de mindennek megvan a maga ideje és helye. Az iskola meg pont nem anime kifutó
2016. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Majd farsangkor próbáld meg. Ha az adott iskolában nem nagyon szokott lenni, akkor a DÖK-öt kell ütlegelni ezért, hogy azért mégis legyen.
2016. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Légyszi mondd el, honnan szerezted! :D
2016. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
72%
Kifognak nevetni és bolondnak néznek majd, megértem hogy akarod de ne csináld. Még oké lenne ha mondjunk felöltöznél mondjunk Yato-nak a kendő nélkül esetleg Soulnak a fejpánt nélkül, de egy Akatsuki köpeny túl átlag feletti, és főleg mivel a Naruto egy ismert anime. Jó anime de ismert, azaz magadra vonod a piszkálódók figyelmét, kétlem hogy neked megérne. Azt ajánlom hogy esetleg valami ilyesmit válasz [link]
2016. okt. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!