Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet becézni a Réka...

Hogyan lehet becézni a Réka nevet?

Figyelt kérdés
a Rékus Rékucin kívül:D ezeket utálom, de máshogy nem tudom hogy lehet

#név #becenév #Réka becézés
2016. okt. 31. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet másképp :D
2016. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2*Sü ***** válasza:

Google: Réka becézése

Második találat: [link]

„Becenevek:

Rékácska, Réku, Rékuci, Rékus, Réci, Récike.”


Harmadik találat: [link]

„Becenevek: Rékuci, Rékus, Réku, Ré, Réci, Nincs, Rekuci, Nudli, Humpi Herold, Kucika, Heuréka, Bécike, Ördög, Nyomoréka, Rékácska, Rezi, Luxy, Kuci ( A Rekuciból), Réce, Rika

, Rain, Rékuc, Rékucika, Kucó, Rachel, Boci (A Kuciból), Réj, Rei, Bréka, Récike, Ria, Rékuska, Rekus”

(Van pár hülyeség is, de gondolom ki tudod válogatni.)

2016. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem Rékának hívnak és mindenki így hív. Ritkán mondják azt, hogy Rékus (mondjuk család sokszor). Meg még Rékucinak is hívnak meg anyukám néha Kucinak is. :D Apukám szokott még Rékuskának hívni meg anyukám is meg család. Máshogy igazából nem szoktak, csak olyan beceneveim vannak még amik nem a nevemből jönnek. Miért kit hívnak Rékának? :D
2016. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Répa
2016. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem az egyik barátnőm még régeben Rékq-nak hívot és az óta szinte mindenki így hív, de van aki maradt a Rézinél.
2017. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!