Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan alapozót ami...

Tudtok olyan alapozót ami elfedi a hegeket (vagdosás), vízálló, és be lehet szerezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam és úszni járunk az iskolával. Félek hogy észreveszik és nincs más ötletem minthogy lefedem alapozóval de még nem találtam meg a megfelelõt. Jól fed, vízálló, és beszerezhetõ Budapesten?! (És ha lehet nem túl drága... De ha más nincs nem gond az ár.)

2016. okt. 31. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek írj ha nem szégyelsz erről beszélni

Szeretnék pár dolgot kérdezni

(Egy sorstársad)

2016. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon sokat próbáltam ezt kivédeni végül maradt az úszógatya,meg a csukló szorítók.Alkalmi megoldásra teljesen tökéletes ha rosszabb minőségű pár száz forintos alapozót szerzel,és lefeded vele.Aztán ha úgy érzed száraz,púder és méz rá.Hosszabb távra vízálló alapozó.A szükség nagy úr,nekem ezek beváltak.De csak is begyógyult kezelt sebre kend rá ezeket,mert begyullad és rossz vége lesz.

Ha pedig szeretnél valakivel beszélgetni,nyugodtan dobj egy privátot,meghallgatlak!:)

2016. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. nov. 3. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!