Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki más is látta ezt az izét?

Valaki más is látta ezt az izét?

Figyelt kérdés

Ma (nov 1.) 18:15-fele egy furcsa dolog történt Felsőgödön. 4 darab nagy narancssárga izzó gömböt láttam az égen melyek lassan Kelet fele mentek, majd 2-3 perc múlva egyesével pislákolni kezdtek, majd eltűntek. Egy másik barátom is észlelte ezeket.( 10km-el arrébb)

Számomra a felsőgödi dunapartról Észak-Északnyugati irányba voltak láthatóak. A barátom az egész folyamatot látta, ahogy felbukkannak, majd eltűnnek, ezért nem hinném, hogy kínai lámpásokról van szó



2016. nov. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
O.o Itt lakom, szóval nagyon remélem, rosszul láttad. Vagy csak trollkodsz. Vagy tényleg kínai lámpások voltak.
2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csináltam róla videót és képrt is. A videón nem látszik semmi, de a képen igen. A szín dettó ugyanaz volt, de kisebb volt a fények árméröje. Azért tűnik nagyobbnak a képen, mert manuál fókuszos objektívet használtam és nem tudtam befogni rendesen.

[link]

2016. nov. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!