Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Isaac-el a TEEN...

Mi történt Isaac-el a TEEN WOLFban?

Figyelt kérdés

Na jó, rég láttam ezt elismerem meg minden, de valamiért az a rohadt kis agyam arra emlékszik ,hogy Isaac meghalt. Ez igaz? Mert arra emlékszem, hogy történt vele valami ami miatt kórházba került és totál arra emlékszem hogy meghalt a kórházban...Help! : jól emlékszem vagy totál megzakkantam??? Mert mát olyat is hallottam, hogy visszatér a 6.évadban. De hogy térne vissza ha meghalt meg minden??!! Ahhhj...Komolyan megőrültem!

Kérlek segítsetek!!!



2016. nov. 2. 14:21
 1/4 Mesike:) válasza:
Ha jól emlékszem, Isaac az 5. évadban meghalt amikor Elison is, amikor a druidákkal harcoltak. Azt viszont nem tudom hogy a 6.évadban vissza jön-e?
2016. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mesike:) válasza:

Ne haragudj tévedtem..

Allison Aiden-nel halt meg a 3.évad végén amikor a druidákkal harcoltak. Ha jól tudom Isaac életben maradt csak elment vagy nem tudom, mert utána nem volt jelenetben, sztem csak elment. Ezért jöhet vissza még a 6.évadban. :)

2016. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem halt meg csak elment a 3. evad vegen:) Allison halala is lehetett az oka, de ez nem derult ki a sorozatban. Talan visszajön de ez csak 9 nap mulva derul ki ;)
2016. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon megviselte Allison halála, a harmadik évad azzal zárul, hogy Isaac mondja Chris Argentnek, hogy ő ezt nem tudja feldolgozni... Aztán már nem szerepel a sorozatban :c
2017. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!