Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy angol nyelű álláshírdetés...

Egy angol nyelű álláshírdetés azt jelenti hogy csak angolt kell használni a munkánál és az interjúztatás is angolul történik?

Figyelt kérdés
Egyébként Magyarországon van a munka. Lego.
2016. nov. 3. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt. Lehet csak egy szuro, hogy el tudod e olvasni angolul a hirdetest. De lehet hogy tenyleg angolul lesz minden.
2016. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
biztos vagyok benne, ha nem is az egész interjú, de lesz angol része is. szóval gatyát fel. nekem is volt ilyen interjúm, nem is egy én mindet élveztem, szeretek angolul beszélni.
2016. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az angol a fontosabb, de azért mégsem vesznek fel, ha nem tudsz magyarul. A "hírdetés", vagy ha nincs vessződ, pl. kizáró ok.
2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Ha mérnök vagy informatikus vagy magasan tojnak a helyesírásodra.
2016. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ezek hiányszakmák.

De azért, ha választani lehet, akkor megnézik. Minek rongálnád a saját esélyeidet, ha rajtad múlik?

2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként kifejezetten ügyelni szoktam a helyesírásomra. Gondolom neked is volt már olyan, hogy valami rosszul sikerült.
2016. nov. 4. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezért szoktam átolvasni az írásomat itt is, mielőtt elküldöm. De a "hírdetés" szót magamtól soha nem írom le, kizárólag csak idézetként. A vesszőhibákat pedig javítom, ha netán elkövetnék ilyet.
2016. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!