Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem a mai embereket?

Nem értem a mai embereket?

Figyelt kérdés

na de most komolyan miféle társadalom ez?

Ha nincs pénzem akkor menyünk inni vagy menyünk bulizni vagy csak hívnak valahova vagy tarhálnának tőlem...

Na de bezzeg most.. most jött meg a fizum és semmi egy ismerős se ír vissza senki sehol. de még ingyen piára se jönnek..

Kiírtam majd lassan egy órája hogy MENNÉK INNI vagy BULIZNI de istenem 0 semmi..

Ahh most kérdem én mivan ezekkel a emberekkel? csak hiányban szeretnek szórakozni?



2016. nov. 4. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
még ők lehet nem kaptak fizut. vagy egyszeruen pont nincs kedvuk menni sehova
2016. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mind a 200 valahány ismerősöm online van.. élnek. sőt kimentem sétálni hogy vegyek nasit meg inni s 2 csapatot is láttam benne ismerősöket..

No de most kérdem mi a tökömért nem nézik meg a én üzijeimet? :S ott van megkapta mind de 0 bezzeg mikor nekem nincs kedvem akkor hívnak mint a idiótát.

2016. nov. 4. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
elmegyek en veled ugyse voltam meg sose:D
2016. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahh kiskorúakat nem vihetek :D De én csak úgy megyek ha egész napos XD s elihatom legalább 20ezer forintomat :p
2016. nov. 4. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
nem is vagyok kiskoru😂😂😂 ahhh en nem birnek annyit inni😂😂
2016. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nah gyengékkel sem megyek :p
2016. nov. 4. 18:26
 7/9 anonim válasza:
Szegény. :( Majd próbálkozz Szombaton, akkor lehet több esélyed lesz. :D
2016. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
es mi lenne ha egyedul mennel??? berugni be tudsz egyedul is az mar mas kerdes hogy ki visz majd haza
2016. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár igaz egész héten ittak. :D
2016. nov. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!