Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem megy...

Szerintetek ha nem megy annyira jól a biosz (állat, növény), attól próbáljam meg a gyógyszerészetit?

Figyelt kérdés
Emeltet kéne csinálni most májusban majd, de attól félek alig lesz meg a 70%. AZ embertant szeretem, tanulnám is, de az se megy annyira mindig. Szeretnék kutatásban, gyógyszerekke, hatóanyagokkal foglalkozni, de elbizonytalanít az érettségi.

2016. nov. 6. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, fogós kérdés, mert az egyetemen csak nehezebb anyag jön, viszont ha kémiából jó vagy, és tényleg ezzel szeretnél foglalkozni, szerintem nem akadály, hogy nem szereted az állatokat. :) Szerencsére a biosznak ehhez a részéhez nem kell tehetségesnek lenni, egyszerűen csak be kell vágnod. Se nem túl hosszú, se nem túl nehéz. Hidd el, hogy a legtöbben az emeltezők közül meg tudnának nevezni olyan területeket, amiket nem szeretnek (mint nekem a növénytan és az ökológia), de ezeket nem hogy egy év, de egy délután meg tudod tanulni, és mivel ettől függ a jövőd, szerintem érdemes megtenni érte. :) Majd az utolsó szakaszban meglátod, hogy amikor tényleg muszáj, egy szó nélkül lemegy a torkodon az egész tavi élővilág és növények nemzedékváltakozása, utána meg azzal a lendülettel el is felejtheted, és mehetsz tovább a gyógyszerészetben.

Szóval, én nem ijednék meg.

Hajrá! :)

2016. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg hogy gyoszereszeten elfelejtheted a novenytant... Aranyos.:D

Itt sokkal rosszabb novenytant tanulunk a gimisnel, de no para tanulhato, csak ra kell szanni bizonyos energiat es egy kis idot. Kitartas!

2016. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!