Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a családoma...

Hogyan vehetném rá a családomat hogy felkészüljenek a legrosszabbra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok sokszor úgy érzem bölcsebb vagyok nálam sokkal idősebeknél is, Hiszek bene hogy az általunk ismert civilizáció a végéhez közeledik. Hogyan vehetném rá a szüleimet hogy felkészüljenek a legészakabbra? (Anyagi lehetőségünk bőven van rá.)

2016. nov. 7. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még túl fiatal vagy ehez de ha ténylegy rászeretnéd őket venni akkor karácsonyra kérj mondjuk valami olyat ami ehez a témához kapcsolódik de a szülőket nem hinném hogy rá lehetne venni lyenekre mert szerintük hülyeség és idegesíti őket talán ülj le velük és próbáld meg beszélni velük
2016. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PresidentEvil ***** válasza:

.

"14 éves vagyok sokszor úgy érzem bölcsebb vagyok nálam sokkal idősebeknél is"


Ez a kamaszkor természetes velejárója, a te korodban én is így voltam vele, ez teljesen normális dolog, amennyiben a későbbiekben nem ragaszkodsz hozzá mereven.


"Hiszek bene hogy az általunk ismert civilizáció a végéhez közeledik"


Ez már baj, amelynek mértéke attól függ, milyen okok miatt gondolod, hogy véget ér. Néhány milliárd év múlva tényleg végünk, azonban nem hiszem, hogy ez téged közelebbről érintene. Ha aktuálpolitikai okok miatt érzed ezt, nyugi, szinte minden évben vége van a világnak ilyen-olyan csoportok és eszmék miatt, aztán mégis itt vagyunk. Ha spirituális okok miatt érzed így, akkor még kevésbé kell aggódnod, a szüleidnek viszont kicsit jobban.


"Hogyan vehetném rá a szüleimet hogy felkészüljenek a legészakabbra? (Anyagi lehetőségünk bőven van rá.)"


Minél többet nyaggatod őket a civilizáció végével, annál biztosabb, hogy felkészülnek a legrosszabbra, csak nem úgy, ahogy te gondolod, inkább veled kapcsolatban. Amúgy ha a civilizáció összeomlik, a bankjegyekkel semmire sem mész, mert már semmiféle érték nem lesz mögöttük, tehát csak tűzgyújtásra jók, arra is csak egy alkalommal.

2016. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném a bankjegyeket hasznosabb dolgokká alakítani és az aktuális politika helyzet miat gondolom így.
2016. nov. 7. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne nézz több walking deadet és megoldódik a problémád
2016. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
soha nem is néztem
2016. nov. 7. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor honnan jött ez a világvége hülyeség?
2016. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sakkot hallgatom a híreket sokk a kölcsön őrőszországtól a migráció stb... Szerintem jobb félni mit megijedni.
2016. nov. 7. 22:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Oroszországtól
2016. nov. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!