Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem volt ez kissé drága?

Nem volt ez kissé drága?

Figyelt kérdés
Helyi papírboltban szerettem volna nyomtatni otthoni kreatív munkámhoz 10 db színes oldalt, sima A4-es papírra. Volt olyan oldal, aminek jóformán csak a 3%-a volt mintás, mert csak ilyen körvonal és keret volt rajta. Egységesen, oldalanként 100 forintot kért el, tehát ezer forintomba került a tíz oldal. Szerintetek ez normális ár??? Számlát persze nem kaptam....

2016. nov. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindennek annyi az ára, amennyit ki is fizetnek érte.


Számlát pedig miért nem kértél a helyszínen?

2016. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, ilyen árban van a színes nyomtatás a legtöbb helyen. 80-tól 180 forintig is felmegy a színes nyomtatás ára (A4, /darab).


Amúgy nem mindegy milyen helyre mész nyomtatni. Egy nyomdában akár 30-40 forint alatt is megúszod mert ott a gépek teljesítménye-gazdaságossága nagy, a festék olcsó. Egy kis üzletben beleveszik az árba azt hogy egy "kis" készülékbe drága a festékkazetta, a több száz oldal amortizálja a gépet, és ezeket szépen bele is építik a laponkénti árba. Ott pedig az sem számít hogy csak egy vonalad színes, mert az ár lapra van kiszámolva.

2016. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok tájékozatlan. Nem számlára gondoltam, blokkra, rosszul írtam. Nincs rá szükségem, csak gyanítom, hogy zsebre megy náluk az ilyen.
2016. nov. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!