Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés
Tudom ez alapján a kérdés után azt gondolhatjátok hogy egy személyt kell elengednem, de nem. Egy érzést. Az egész családom utál folyton veszekszünk és én is utálom őket. Lehet hogy én is de ők is szörnyű dolgokat vágunk egymás fejéhez. Én ezt mindig lenyelem. De ez még nem minden. Tudom hogy csak egyre hisztisebbnek tűnök ettől, de úgy érzem most épp eléggé szörnyű az életem. Csakis egy barátom van de már ő sincs mellettem, mert én elmentem előző évtül kezdve gimibe járok. Előző évben minden sokkal jobb volt mint az általánosban, de mam már nem gondolom így. Van egy csaj a suliban aki a legtöbb, na jó, mindenki szerint király meg minden, és hogy minden a legjobb legyen egy'ici picit'utál. Miatta utál az egész osztály még a egyik legjobb barátnőm se lóg velem. Folyton szekál és én mindig lenyelem. Az áltiban én voltam a verekedős és nem akarok visszasüllyedni arra a szintre. De már nem bírom lenyelni ezt. Kezdek odáig jutni hogy lassan kirobbanok. Egyszerűen nem tudom elengedni ezt az érzés, nem tudom hogy kell. Kérek mindenkit hogy segítsen nekem. (12/L)

2016. nov. 8. 19:43
 1/4 anonim válasza:
Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, próbálj meg új dolgokat pl. ha szeretsz mozogni járj el futni, vagy ha művészi dolgokat kedveled, rajzolni. Esetleg elkezdhetsz írni is, sokat segít ha kiírod magadból az érzéseidet. Nem kell megmutatnod senkinek, csak hagyd hogy szabadon jönnenek a gondolatok. Én is átestem ezen, de szerencsére már túlvagyok rajta. Ha érdekel, nyugodtan írhatsz privit. Remélem segíthettem :)
2016. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni valamit vagy/és tanulj zenét.

Az osztály nem minden, ha ott nem mennek jól a dolgok akkor kezdj valami másba.

2016. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A többiek jól írták, fontos, hogy lefoglald, érezd jól magad. Ha már nagyon nem bírod, mindenképpen beszélj az iskola pszichológussal(amennyiben van a sulidban) hidd el nagyon sokat segíthet.
2017. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy eddig nem reagáltam, de mindenkppen köszönöm a válaszokat. Otthon kibékültem a szüleimmel így legalább szünetben nyugtom van. Újra elkezdtem zongorázni, beszáltam a suli röpi csapatába s most kt mangán(japán képregény) dolgozni. Minden tanácsot megfogadtam és egyre kevésbé vagyok hisztis. Sokat segített minden amit írtatok. Még egyszer köszönöm nektek. :)
2017. júl. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!