Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az idő mindenre...

Szerintetek az idő mindenre gyógyír?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, bizonyos betegségeknél (demencia, parkinson kór, alzheimer kór, SM, daganatos betegségek, stb...) minél több idő telik el úgy romlik az ember állapota míg bele nem hal. Ebben az esetben képletesen szólva az idő öli meg az embert.
2016. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy az. Néhány száz év és olyan mintha meg se történt volna. :D


Viccet félre téve szerintem nagy igazság ez a mondás,bármi is történt,az idővel begyógyul.

2016. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan betegségre gondoltam, hanem bizonyos bajokra, tragikus eseményekre, rossz emlékekre, stb. És szerintem nagyon nem gyógyír mindenre, az emlék ugyanúgy megmarad, változatlanul, többé-kevésbé felejthetetlenül.
2016. nov. 11. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog,mint amikor kiskorodban fejreálltál biciklivel (ha volt ilyen).Mára nem olyan tragikus,de az emlék megmarad.


Ugyan ez van nagyobb tragédiáknál is,csak annak lehet,hogy több idő kell mivel fájdalmasabb.

A szervezetet ha károsodás éri meggyógyítja magát.Nem csak fizikai,hanem lelki sérülés,trauma esetén is.Megtörtént,tovább kell lépni és erősnek kell lenni.Hiszen megnemtörténtté semmit nem lehet tenni.

2016. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!