Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma, lesz...

Túl sokat ettem ma, lesz ennek kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Kollegiumos vagyok,ezelott heten hetfon vettem a 4 napra almat. A heten a napjaim ugy teltsk, hogy nap kozbe egy alma,meg 6kor vacsora es kesz. Es sokkal jobban erzem magam a boromben,mert amugy en tenyleg gyorsan tudok fogyni,latom a valtozast. Viszont ma szombaton ugye itthon vagyok,es mar reggel ota nagyon sokat ettem. Hizlalokat. Reggel 2 tukortojas,4 kis sajtos pogacsa,egy korpas fifli. Aztán megkezdtem egy csokis nápolyit(nagyon ritkan eszem csokit,napolyit,ilyesmiket,meg kenyerbol is mindig teljes kiorlesut,vagy korpasat) szoval az a 150 g sajnos el is fogyott. Meg ebedre ettem zabkasat,banannal meg dioval. A legnagyobb problemam az a napolyi. Es tudom,nem kellett volna,kozbe is tudtam hogy nem kellene.:((( Egyek ma meg? Nwm merek.. Ma meg még semmit sem mozogtam,kint meg nagyon rossz ido van,esik a ho is. Meg ezt a szombatot nyugsra gondoltam. Ahhj, ettol visszajon az amit a heten "koplaltam"? Amugy azert is ettem csak ennyit a heten,mert 2-3 kg-ot hiztam a koleszban, es en sosem voltam kibekulve magammal,foleg most. Szoval nem akarok meg hizni.. Sportolni meg tenyleg nincs lehetosegem ott. De most a kerdes a lenyeg.
2016. nov. 12. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni. Mentálisan nem egészséges darabra számolni a kalóriákat és azért bűntudatban lenni mert többet ettél mint amit valamilyen "szabály" előír. Majd lemozgod. Viszont a koplalás és az evéssel kapcsolatos bűnözés-tudat testképzavarhoz vezet hosszú távon.
2016. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én már évek óta így fogom fel a dolgokat.
2016. nov. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!