Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rendeltem semmit, de a...

Nem rendeltem semmit, de a futar csomagot hozna. Most akkor mivan? :D

Figyelt kérdés

Igazabol szamomra mar rohejes a szitu, annyira nem ertek semmit:


Felhivott ma egy tag, nevszerint engem keresett... Azt mondta futar es csomagja van szamomra. Annyira megzavarodtam, hogy nem is kerdeztem, hogy mi a turo az... A lenyeg, hogy holnap elvileg behozza a munkahelyemre... Aminek en tulajdonkeppen orulok, csak fogalmam sincs, hogy mirol van szo. :D Az tuti, hogy mostanaban nem rendeltem semmit. Mirol lehet szo?



2016. nov. 14. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Majd mukor ki kell fizetned mert utanvétes, nem fogsz annyira örülni :)
2016. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha utanvetes, nyilvan nem veszem at, de nem ez volt a kerdes!
2016. nov. 14. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Átveszed, megnézed ki küldte és felveszed vele a kapcsolatot és visszaküldöd neki. Ha fizetni kell érte, akkor egyből visszaküldöd.


Nekem egyszer az UPC küldött új modemet úgy, hogy nem szóltak róla. Jött reggel az SMS, hogy csomag jön. Persze nem voltam otthon és a messzebbik postára vitték vissza.

2016. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ede1219 ***** válasza:
19%

"Mirol lehet szo?"

Kaptál ingyen egy helyesírási tankönyvet!

2016. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs ra szuksegem, de azert koszi a tippet!
2016. nov. 14. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
fizetos lesz az, valaki rendelt a nevedre valamit, lehet szivatasbol vagy fogalmam sincs, de en nem orulnek a helyedben, inkabb ideges lennek, majd veszekedhetsz a futaral hogy miert nem fizeted ki, mar a telefonban mondani kellett volna hogy te nem rendeltel semmit.
2016. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ede1219 ***** válasza:
19%

"Nincs ra szuksegem, de azert koszi a tippet!"


Ezt azért gondold át, elvégre létezik ékezet is.

Tudjuk, telefon, nem magyar billentyűzet, de azokkal is lehet ékezetet használni.

2016. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azon kevesek koze tartozom, akiknek nem okoz problemat a magyar helyesiras hasznalata, erre buszke is vagyok. Az ekezet hianya nem semmisiti meg magat a tudast. Szamomra konnyebb igy irni az ilyen-olyan kulfoldi holmikon, es ha nem problema, nem nehezitem meg az eletem csak azert, mert te nem birod odakepzelni az ekezeteket az egyebkent teljesen ertelmes szavakra.
2016. nov. 14. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt a csomagban!? :)
2016. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
gondolom jol lecseszte a futar amiert nem akart fizetni meg amiert a telefonban nem mondta meg hogy ő bizony semmit se rendelt. na ugye hogy igazam lett kerdezo???
2016. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!