Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig érvényes egy alkalmassá...

Meddig érvényes egy alkalmassági vizsga? (rendészeti: fizikai, orvosi, pszichológiai)

Figyelt kérdés
Júniusba csináltam az NKE-n csak nem lettem nappalis, ha el szeretnék menni rendőrnek vagy tűzoltónak akikhez ugyan ez az alkalmassági kell, meddig fogadhatják el? Fél év?

2016. nov. 16. 21:30
 1/2 atiika111 válasza:
Igen fél év! Én is csináltam tavasszal Nke-re de nem vettek fel, most szeptemberben jelentkeztem a készenléti rendőrséghez, elfogadtak mindent.
2016. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolom ilyen határvadásznak mentél, ők nekem is azt írták ha jelentkeznék elfogadnák. Viszont katasztrófavédelmen vagyok, mégis csak ott kopogtatok először. :D

Érdekes ők nem mindent fogadnak el, pl az orvosi felét/harmadát újra megcsináltatják, a pszichológiát egészében szintén. De a fizikaimat meg az orvosi papírjaimat elfogadják. Nekem már ez is nagy segítség.

2016. nov. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!