Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önvédelemre ha használom?...

Önvédelemre ha használom? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy üres gáz sprays flakon jet fejes leszedtem róla a fejet és rá szereltem egy hajlakkos dobozra. Most 2 méterre hord el. Öngyujtót elétettem és perzsel.

Ez elriasztja a támadót? Mit kaphatok érte?



2016. nov. 17. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bortont kaphatsz erte. Ha en lennek a tamado idod nem lenne, hogy elovedd. Arra is van esely hogy felrobbanjon a kezedben.
2016. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tévedés az, hogy most már jogos védelem címén bármit meg lehet tenni. Erre te készülsz, így büntetés jár érte.

Az elhárításnak spontánnak kell lennie, több egyéb feltétel mellett.

2016. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
am hihetetlen milyen vilagban elunk. mindenki ugy vedi meg magat ahogy tudja. ezt nem szabadna buntetni. minek tamadja meg az a fereg szegeny kerdezot??? ö hibaja ha megtamadja. ha fegyver lenne az embereknel en azt sem buntetnem csak akkor ha rosszra hasznalja.
2016. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!