Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szakma lenne a legideál...

Komendat kérdése:

Melyik szakma lenne a legideálisabb? Központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő és még pluszba hozzá a Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő/Ács/Festő, mázoló, tapétázó/Kőműves és Hidegburkoló/Asztalos?

Figyelt kérdés

#asztalos #tapétázás #festő #mázoló #Központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő és még pluszba hozzá a Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő #Kőműves és Hidegburkoló
2016. nov. 20. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
a központifutés es gazszerelö a legjobb, az keres a legtöbbet meg annak van a könnyebb dolga is, a többi amit irtal mind szar nehez melo raadasul azoknak nincs is mindig munkajuk
2016. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazából az ács és a kőműves munka tudom milyen mert dolgoztam benne, de nem a legkönnyebb munka azt meg kell haggyni.

2016. nov. 20. 23:24
 3/3 anonim válasza:

Mindegyiknek van előnye, hátránya. A Központifűtés - és gázhálózat rendszerszerelővel csak alkalmazottként tudsz elmenni először, ahhoz hogy saját vállalkozásod legyen minimum 5 éves gyakorlat kell.

A légtechnikai rendszerszerelőre épülve viszont végezhetsz klímás - hőszivattyús képzést és azt eléggé keresik!

A fesoroltak mindegyike keresett szakma, a kérdés az hogy te milyen jellegűt akarsz csinálni?

Ha bizonytalan vagy menj el sulikba ahol ezt oktatják és kérj ingyenes óralátogatást. Én ismerek olyan sulit ahol az általad felsorolt összes szakma indul és 1 éven belül e is tudod végezni. Ha érdekel írj egy privát üzenetet.

2017. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!