Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Futár között...

Mi a különbség a Futár között és a Pick-Pack között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A futár az kihozza neked a csomagot amit rendeltél


A Pick Pack-ban nem vagyok biztos.A név alapján talán olyasmiről lehet szó hogy a városodban lévő Pick-Pack helyre elszállítják a csomagot és te onnan veheted fel,de ez nem biztos.Tehát az utóbbit ha jól tudom nem házhoz szállítják,de lehet hogy tévedek

2016. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek melyiket érdemesebb használni? Ja és interneten csak bankkártyával lehet rendelni, vagy ha házhoz szállítják helyben s kilehet fizetni? Köszi a válaszokat előre is
2016. nov. 22. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A futár házhoz hozza a terméket, a Pick-Pack esetében pedig te választasz egy csomagfelvételi pontot (általában üzletet, benzinkutat) ahol átveheted a csomagot.

Én szeretem a Pick-Pack pontot választani, mert akkor nem kell egész nap a futárt várnom, hanem én döntöm el, mikor megyek a csomagért. Email-ben és SMS-ben is értesítenek, ha a csomagom a Pick-Pack pontra megérkezett, és onnantól kezdve több nap is a rendelkezésemre áll, hogy átvegyem.

Ez a szállítási mód általában valamennyivel olcsóbb is, mint a futáros.

Hogy hogyan fizethetsz, az a webáruháztól függ. Magyar boltoknál általában van lehetőség utánvétes fizetésre a futárnál, és a Pick-Pack ponton is fizethetsz készpénzzel és bankkártyával is a csomag átvételekor.

2016. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!