Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi leszel ha nagy leszel? :D

Mi leszel ha nagy leszel? :D

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
modern kori rabszolga
2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és a nem normális kommenteket ha lehet mellőzzétek! Köszi :)
2016. nov. 24. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi leszek vagy mi szeretnék? Az a baj, hogy rengeteget buktam, így estibe mentem, tehát csak egy érettségim lesz, szóval valószínűleg valami eladó, vagy portás. stb, aztán majd egy képzésre elmegyek, dunsztom sincs. 22f
2016. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
Én bezzeg tele vagyok ötletekkel, csak még nincs annyi pénzem, hogy bármibe belevághassak. :/ Egyébként saját gyáróriást akarok, amit teljesen én fogok létrehozni. :P
2016. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb már nem leszek az tuti:S Amúgy majd kiderül hogy mi voltam ha meghaltam, addig maximum azt tudom elmondani hogy mi szeretnék lenni. Ha a foglalkozást nézzük, akkor formatervező.
2016. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 A "nagy" nem fizikai nagyságra értendő, hanem egzisztenciára. Második válaszoló vagyok, nyilván én se leszek nagyobb fizikai értelemben. A kérdés nem a felnőttségre utal, hanem arra, hogy mi a végcélod, mivel foglalkoznál szívesen azután, hogy elvégezted a tanulmányaidat, amelyeket elhatároztál.
2016. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó válaszoló jól gondolta :)
2016. nov. 25. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 értettem én is, csak vicceltem, de ezek szerint itt nincs senkinek humorérzéke:D
2016. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csak vicceltél :)

Csak én most konkrétan arra gondoltam, hogy mi lesz az állásod. De ha van már munkád, akkor meg nem muszáj válaszolni :D

2016. nov. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!