Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni otthon...

Meglehet tanulni otthon gitározni?

Figyelt kérdés
Szóval már egy éve kaptam gitárt,és néhány akkordot is tudok,de ebből lehet valami komolyabb?Inkább válasszak ki egy dalt és azt játszam,vagy először tanuljam meg az összes akkordot és utána kedjek csak dalokat játszani?
2016. nov. 27. 16:02
 1/1 Waff ***** válasza:
Lehet otthon is tanulni, de jóval könnyebben haladsz ha néha eljársz tanárhoz is. Valójában nem is könnyebben...hanem egész más, mikor valaki megmutogatja a fortélyokat, egy jól feképített tanmeneten haladva...együtt zenélve...Én is inkább "otthontanulós" párti voltam, míg el nem kezdtem tanárhoz járni. Néhány óra után szembesültem a dolog mérhetetlen előnyeivel, az otthoni, egyedül tanuláshoz képest. Szóval én ajánlom (legalább havi 2-3 alkalommal) a jó gitártanárt, mellé pedig vegyél oktató könyvet ( pl. Muszty-Dobay Gitáriskola, én is azzal kezdtem, azért merem ajánlani, de vannak még a piacon más, kiváló oktató könyvek is) és lassan haladj abból is.
2016. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!