Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom betartani, ha...

Miért nem tudom betartani, ha valamit elhatározok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve "szenvedek" azzal, hogy minden reggel elhatározom, hogy na most jobban fogok tanulni, vagy jobb ember leszek vagy bármi ilyesmi, de miután kikelek az ágyból, azután mégsem változtatok a szokásaimon.
2016. nov. 27. 20:49
 1/4 Gotland ***** válasza:

Nincs akaraterőd, sokáig szenvedtem ezzel én is, és néha egy-egy témában még visszaesek rövid időre.

Csak elhatározni tudod magad, "felhergelni", hogy "én akkor is megcsinálom, ha belegebedek is."

2016. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvesztetett a reményt a jövődben.
2016. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá, hogy 14 éves vagyok.
2016. nov. 27. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert nem elég fontos neked. Ha rá lennél kényszerülve valamire, az eléggé motiválna, hogy megcsináld/változtass. Hidd el, hogy pl. jobban tanulnál, ha mondjuk látnád a jövődet előre. Ha jól tanulsz, sokra viheted még, ha rosszul tanulsz, akkor álldogálhatsz majd pár év múlva hajnal 5-kor a buszmegállóba és indulhatsz a gyárba gürizni egész nap. Pl. a kövér nők nagy része is akkor kezd ezerrel fogyókúrázni, amikor szerelmes, addig nem foglalkozik magával. De amint van célja, tetszeni szeretne, jól kinézni, máris fog érte tenni, hiszen tudja, hogy nincs más választása.
2016. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!