Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy felnőtt tud örülni dolgoknak?

Egy felnőtt tud örülni dolgoknak?

Figyelt kérdés
Mint pl.egy új autó,egy óra hasonlok...

2016. nov. 28. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna?:D Sokan a kevésbé materiális dolgoknak is tudnak.
2016. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze, csak nem ilyen hulyesegeknek.
2016. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
😃 régóta foglalkoztat a kérdés mivel még csak 15 éves vagyok..Mer egy gyerek nyilván jobban örül a dolgoknak..szerintem.Megy a zöld pacsi
2016. nov. 28. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Óriási tévedésben vagy, kérdező. Kapni valamit sohasem lesz akkora öröm, mint amikor keservesen megdolgozol érte, és úgy veszed meg. Minél nehezebben szerzel meg valamit, annál nagyobb boldogságot fog okozni.
2016. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi☺
2016. nov. 29. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még azt hozzátenném, hogy a nagyszüleimnek adtam már olyan (kézzel készített) ajándékot, amitől sírtak, annyira örültek neki. Abban igazad van hogy rajongani nem fognak egy legóért valószínűleg mint 6 évesen, de örülni azért lehet. Akár egy legónak is, emberfüggő, hogy ki minek örül igazán. Mondjuk nálam átfordult a dolog olyan 16 éves koromban és adni sokkal jobban szeretek mint kapni. Például idén is azért várom a karácsonyt, hogy lássam a szeretteim arcát amint megkapják amit kitaláltam nekik:)
2016. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!