Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szerinted démonok?...

Tímea Szabó kérdése:

Léteznek szerinted démonok? És ha igen volt már valami érdekes ami megtörtén veled?

Figyelt kérdés
Valami izgalmas szorit szerethék hallani de szellem történet is lehet.

2016. nov. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

előre szólok, hosszú lesz...


na szoval:

2 sztorim is van


1.:

Biztos vagyok bene, hogy a nagyim és a papám szeleme velem lakik a szobámban. Ennek annyi a sztoria, hogy egyik nap lecó íráskor leejtettem a tollamat az íróasztalom alá. Amikor benyúltam érte kb 1-2 fokos hideg volt az asztal alatt. [tudni kell hogy (mivel épp tél volt) télen az én szobámban van a leg melegebb a fűtés miatt és nem sokkal az eset előtt cseréltettük ki az összes nyílászárónkat (ablakok ajtók), tehát a szigetelés sem lehetett rossz] Az óta kb napi rendszerességgel ellenőrzöm (benyúlok az íróasztalom alá) hogy jelen vannak e és folyamatosan jelen vannak.


2.:

Ez gyakorlatilag kapcsolódik az 1.-höz. Mentem be a szobámba és befele menet hideg fuvallatot éreztem szembejönni + a közlekedő folyosóra kiakasztott ingek is meglibbentek (minden csukva volt). Amikor beértem a szobámba jött a szokásos íróasztal alatti hőellenőrzés és nem volt hideg az asztal alatt. Aztán leültem az ágyra telózni. A teló jelezte hogy le fog merülni. Ok. Raknám fel töltőre erre levágódik az áram. [ehhez tudni kell, hogy a villanyóra körül tartunk ezt-azt háztartási cuccokat (porszívó, felmosószett, partvis, kislapát seprűvel, stb.) és előfordul (elég gyakran) hogy ott matatunk és vépletlenül levágjuk az áramot] Akkor kimentem s megkrdeztem anyáéktól, hogy ők voltak- e. Természetesen nemleges választ kaptam. Öcsémtől dettó. Ja fontos: amikor mentem kifele megint éreztem szembe jönni a fuvallatot. A töltő pedig tuti nem volt zárlatos, sem rossz. A mai napig használom (most is épp töltöm vele a telómat). Ja és amikro vissza mentem a szobámba újra benyúltam az íróasztalom alá és ott megint kb 1-2 fokos hideg volt. Egyébként éreztem valami furcsa bizsergést amikor dugtam be fele a töltőt a konektorba.

Én arra tippelnék, hogy egy rosz szellem meg akart b*szni a 220-szal, de a nagyim szelleme meg a papám szelleme megakadályozták, gyakorlatilag az életemet mentették meg.

Tudom hihhetetlenül hangzik de így van.


Egyébként cserébe az én sztoriaimért én meg arra lennék kíváncsi, hogy neked van-e sztorid és ha igen akkor mi?



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Palvin Barbara pl. elég ronda démon.
2016. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Henrik_01 válasza:
Nézz Odaát-ot XDDD
2016. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen nekem is van egy kis sztorim de a tied hatalmas volt Inkvizitor.Nagyon tetszett.

Azt hiszem ,hogy az én házamban szellemekvannak,de nem a jók a rosszak.

Van amikor lefekudni készulok and nem merek elaludni mert olyan mintha egy kislány figyelne az ágyam mellol de néha olyan mintha egy férfi lenne ott.

Amikor lefekszem néha mintha fojtogatnának és nem kapok levegot.

A macskám kezd egyre furcsábban viselkedni mert kindig megijed valamitol amit én nem észlelek, furcsa hangok is szoktal lenni de nem foglalkozom veluk. pl tegnap a cicám alutt rajtam minden rendben azteán egy óra mulvafekugrik a takaró allatés mintha megharapott volna vagy megkarmolt volna nem tudom de fájt aztán kirohant a takaró alól és mint ha valami megijeztette volna bámult az ajtó felé mintha lett volna ott valami aztán az elott a nap elott jovok haza ,kér enni én adok neki inden ok,de mikor elkezd enni 2 másodperc mulva a lépcso kiad egy hangot és mint az orult elugrik a táljátó és felfut a lépcsore ahonnan szerintem a zaj jott és néz a nappali felé mint ha vallami lenne ott de nincs semmi aztán viszarakom a táljához és nem akar enni mintha valami más már enné a kajáját... fura nem?

2016. dec. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!