Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom eviseni a múltamat,...

Nem tudom eviseni a múltamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a pasimat,ő megbocsájtott..én tényleg annyira megváltoztam,most rá sem birok nézni másik fiúra,annyira szeretem,de annyira bánt a lelkiismeret,hogy már nem tudom mit kéne tennem.Valahol azt érzem,hogy csak akkor tudok boldog lenni ha új életet kezdek.De annyira szeretem,hogy nem tudom elhagyni,és vele szeretném leéélni az életem.De mindig előjön bennem,hogy mit tettem régen...segítsetek..felejcsem el a múltat és legyek boldog vele.vagy lépjek tovább? már 2éve együtt vagyunk,és még az első háten csaltam meg,akkor még nem szerettem...eddig nem volt ez a nagy lelkiismeret,ez egy pár hete van velem..

2016. nov. 28. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hisztis csipa. Hagyd ott a pasit, ne keserítsd meg mégjobban az életét, elég gáz lehet neki, hogy téged el kell viselnie.
2016. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!