Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha sokat lógtam?

Mit tegyek ha sokat lógtam?

Figyelt kérdés
48 vagy 50 óra igazolatlanom van. Hogy miért nem járok be? Épp érettségi előtt állok és azt érzem hogy nem vagyok képes a követelményeket teljesíteni, lehet hogy nem erre kellene fognom de magán életi problémám is van. Internetes zaklatás névtelen profilokról ami ellen nem tudok semmit tenni. Szülők folytonos veszekedése. Egy alkoholista apa.Kezdem azt érezni sokszor hogy felesleges vagyok én a világnak.

2016. nov. 30. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szar az iskolán kívül, nem pont az lenne a "menekülés" a valóságból ha oda járnál be? Ha nem vagy iskolaköteles akkor nyugodtan kirakhatnak, vagy a gyermekvédelmisek fognak zaklatni a lógás miatt akkor szerintem egyiktől sem lesz felhőtlenebb az életed. A jövőd sem.


A zaklatás ellen is lehet tenni, le kell tiltani ezeket az embereket, ha pedig más profilokról is megtalálnak akkor te tűnj el egy időre, míg el nem felejtenek. Akár egy profilcsere is segíthet.

2016. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Pont ez az hogy ott is csak a stressz van nem lehet egy tanárral sem erről beszélni meg hát meg sem értenék szerintem. De nem akarok többet hiányozni.
2016. nov. 30. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon sajnálom. :( Mi lett azóta?


Én is hasonló körülmények miatt hiányoztam a suliból majdnem 1 hónapot igazolatlanul, ezért persze ki is rúgtak. Csak engem az osztáytársaim is szekáltak, ezért "elmenekültem" mindenki elől és nem jártam be a suliba, és mászkáltam ide-oda céltalanul és depressziósan. Ez tavaly volt.

Arra viszont találtam megoldást, hogy a tanulmányaim megmaradjanak. A sulimban van esti oktatás is, ezért átiratkoztam oda, így idén már ott érettségizek, sokkal lazább a suli, oda szinte megváltás mennem, és egy héten csak kétszer kell mennem.


18/L

2017. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!