Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pick pack point rendelés SÜRGŐS!?

Nem megy kérdése:

Pick pack point rendelés SÜRGŐS!?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy monitort és átvételnél felkell mutatni és a szemelyi azonositojat vagy valami szamot elkernek nos tegnap elloptak a szemelyimet a kerdes pedig Átvehetem útlevéllel a csomagot vagy nem? Készpénzes fizetésnél van limit? Pl 200 ezer fttől már csak kártyával lehet fizetni. Van ilyen vagy nincs? Elég sürgős lenne igy elore is koszonom a valaszokat.

2016. nov. 30. 21:59
 1/2 nemma ***** válasza:

A kutya se nézi, írj rá valami számot, "oszt jóvan". Vagy kérj meg valakit, hogy vegye át neked.

Miért lenne limit készpénzes fizetésnél?


Te:-Készpénzzel szeretnék fizetni.

Eladó:- Á-á-á-! Nem engedem!

Te:- Miért?!

Eladó:- Nekem ne adjon PÉNZT! Milyen dolog ez már kéremszépen?!

Te:- Oké, akkor marad a kártya.

Eladó:- Rendben, szeretném elkérni a személyi igazolványát. (30 ezer forint érték felett kérhetik kártyás vásárlásnál)

Te:- Hoppá...ellopták


Szóval, nem is tudnál kártyával fizetni, főleg, ha alacsonyabb limit van beállítva.

2016. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az útlevél egyenértékű ilyen szempontból a személyivel. Szóval el fogadják azt is. De ha van jogsid, azt minden probléma nélkül használhatod. Már egy jó ideje személyiként is funkcionál (még hivatalos helyen is).


Nem tudok róla, hogy volna limit a kp. fizetésre. Ha van is, akkor is a 200-nak bele kell férnie. Sajnos nem olyan sok az.

A kártyás fizetés viszont hamarabb megszívathat fizetésnél. Nem csak napi készpénz kivét limit szokott ezen lenni, hanem napi vásárlási limit is. Ha nem tudod, hogy neked mennyire van beállítva, akkor azért érdemes megnézni előtte.

2016. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!