Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó fantázianeve...

Tudtok mondani jó fantázianeveket?

Figyelt kérdés
Már régóta töröm a fejem rajtuk de egyszerüen nem találtam még olyat ami tetszene előre is kössz

#név #fantázianév #csak valamit
2016. nov. 30. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Krömppökö
2016. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ~baby~ válasza:
Lakatos Britniszpírsz
2016. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb legyen meg egy karakter, akit elnevezel,és szerintem adni fogja magát a név. Meg egyébként vannak kicsit ilyen keményebb hangzású betűk, pl T, és vannak lágyabb, pl L. Szerintem könnyedén magad elé lehetne képzelni vizuálisan egy adott karakter jelleme alapján, hogy milyen betűk passzolnának bele a nevébe, hogy milyen hangok illenének hozzá, és akkor azokat variálgatva egyszer csak kijön egy jó.
2016. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jót mondasz ez sokat segített, viszont nem konkrét karakternek kéne nevet találnom hanem magamnak, tehát egy művésznevet
2016. dec. 1. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Magadnak csakis te tudsz olyat kitalálni, ami tökéletesen passzol hozzád.

Mi nem ismerünk, így nem tudjuk miben gondolkodjunk, mi illene rád.

Ezt egyedül te tudhatod.

2016. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rocky
2016. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!