Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyas a méretem?

Hanyas a méretem?

Figyelt kérdés

12,5 éves vagyok 157 cm magas vagyok, (tudom kicsit magas)

Hanyas a méretem?

Ugyértem hogy

M, L, S

Ezekhez én nem értek

De megakarok rendelni valamit aminél kell ezt megadni!

(Elég hosszú lábaim vannak és sovány vagyok)


2016. dec. 1. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk így?

Nem csak a magasságon múlik, hanem a súlyon is.

Ha ehhez a magasságodhoz 40 kg vagy, akkor kb. XS-es a méreted, ha kicsit több, akkor S-es. Ha még több, akkor nyilván nagyobb méret.

És a méretekre amúgy sem lehet adni. Nekem széles a csípőm, vastag a combom, nagy a hátsóm, tehát ha pl. harisnyát veszek, akkor a legmagasabb méretű nőkre gyártott harisnyából kell vennem még úgy is, hogy csak 158 cm magas vagyok.

Meg aztán a méretekre amúgy sem lehet adni, mert sokszor fazonfüggő is. Van, hogy valakinek egyik fazonból az S-es is elég, a másikból meg kell az M-es.

Meg ez testalkattól is függ. Valaki felső testre erősebb, valaki meg inkább alsó testre az.

Inkább ha látsz hasonlót üzletben, akkor próbáld fel és vedd meg, vagy számolj azzal, hogy esetleg cserélni kell és tudod, olyankor a postaköltség téged terhel.

2016. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fizikiwi válasza:
Mindenképp menj el egy boltba és próbálj fel egy xs-es, s-es ruhát, farmert, felsőt amit szeretnél. Én annyi idős vagyok mint te, csak 151 cm magas. Xs-t, illetve xxs-es darabokat hordok.
2016. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!