Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy iskolai feladathoz szükség...

Egy iskolai feladathoz szükségem lenne, az útvesztő tanulságára?

Figyelt kérdés
Ezek mellett mi érintett meg? Titeket miért fogott meg a film/könyv? Melyik tetszett jobban a film vagy a könyv? Esetleg, miért ez a kedvenc filmet/könyved?

2016. dec. 4. 16:04
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én azt a tanulságot tudtam leszűrni az Útvesztőből, hogy sosem szabad feladni! Bármi történjék is tartsunk ki magunk mellett. Nagyon szépen van ez így felépítve a könyvben. De a legfőképpen segített a gyász feldolgozásában. A fájdalmak túllépésében.

Nekem a mozgalmassága tetszett meg a nagy csavarok. Az író fantasztikusan építette fel. Minden apró kis részletet kidolgozott, és még lesznek kiegészítő részei is. Imádom!!

Egyértelműen a könyv jobb. Nem tudom, hogy a rendező elolvasta-e a Tűzpróbát, de minden jel arra utal, hogy egy betűt nem látott a könyvből...

Annyira szeretem a szereplőket. Szépen vannak kidolgozva, és az egyik fontos szereplő (ő volt az egyik kedvencem) halála szinte traumát okozott. :( Rendkívül szomorú volt. Elérte a célját az író, drámai jelenet volt, az biztos...

2016. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ;)
2017. jan. 8. 10:32
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a 2 végén és a 3 elején volt a tanulság. Mert Thomas képes volt bármit megtenni csak hogy megmentse a barátját, és nem hagyta hogy más döntse el hogy mit csináljon, nem érdekelte hogy megy vele valaki vagy nem. Ez bizonyítja is hogy a barátság mindennél fontosabb egy ember számára.
2018. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is a barátság, a kitartás és a szabadság.


A csapat mindvégig kitart, egymást támogatják. Egymás nélkül sehol se lennének. Thomasék Minho megmentésére sietnek, nem hagyják cserben egymást, nem adják fel céljaikat, küzdenek az életükért, a szabadságért.

2018. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!