Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? (a többi...

Mit kellene tennem? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, aki tetszik és szeretném megismerni (nem mint barát). A probléma az, hogy szociális fóbiám van, nincsenek barátaim, s további ebből eredő problémák.

De valamit tennem kell, mert ez így nem mehet tovább!

Kerestem már fel szakembereket persze (pszichiátereket, pszichológusokat), de azoknak a tudása, akik a környéken elérhetőek, az én esetemben nem elég.

Nem tudom, mit kellene tennem... élhetek-e boldog életet...



2016. dec. 4. 17:56
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) Sehogy màshogy nem tudsz vele kapcsolatba lépni,csak személyesen?
2016. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még face-en tudnék.

Azt kihagytam, hogy abban reménykedek, hogyha lenne egy barátnőm, akkor az talán ki tudna húzni abból a mélységből, amiben vagyok, vagy legalábbis némileg változnék. De ahhoz viszont, hogy barátnőm legyen, megint csak ugye az kellene, hogy legyőzzem a szociális fóbiámat... Egy ördögi kör...

2016. dec. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!