Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyi Igazolványt akarok...

Személyi Igazolványt akarok újítani. Még 10 napig érvényes a régi. Mennyi idő alatt jön meg az új? Fizetni kell? Útlevelet is lehet egyszerre igényelni?

Figyelt kérdés
Előre kell foglaltatnom helyet az Okmányirodában telefonon? Vagy elég ha odamegyek és sorszámot húzok? Ugyanott lehet útlevelet is csináltatni? Mennyi idő alatt jön meg az új személyi?...és az útlevél? Fizetni kell? A régi személyi igazolványt ilyenkor oda kell adnom az új megérkezéséig

2016. dec. 6. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézed az okmányiroda honlapján. Ugyanott időpontot is tudsz foglalni. Neten.
2016. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megigényeltem. Visszaadták a régit az új megérkezéséig. Adtak egy lezárt borítékot valami id adataimmal. Hülye voltam, nem kérdeztem meg, mit csináljak ezzel a borítékkal? Ezt postaládába kell dobnom most vagy vinni kell magammal az új személyi átvételére?
2016. dec. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!