Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak voltatok már nagyon...

Férfiak voltatok már nagyon féltékenyek a kapcsolatotok alatt valamiért?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka?


Ki - milyen amikor féltékeny?



2016. dec. 6. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A féltékenység abból ered, hogy az ember nincs megelégedve Önmagával és ezt kivetíti arra a személyre akire féltékeny.


Önértékelési probléma.

Csak tegyétek fel magatoknak azokat a kérdéseket, amiket magatokban gondoltok mikor féltékenykedtek;

Vajon most jobban érzi magát vele mint velem? Vajon Őt jobban szereti mint engem? Talán Ő jobban is néz ki mint én?


Az ember fél attól, hogy elveszíti azt amit megszerzett mert alapjába véve az ember önző és csak magára gondol.


Szerintem innen ered a féltékenység.


Én nem tudom milyen vagyok, amikor féltékeny vagyok. Szerintem észre sem veszem ezt az érzést.

2016. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak egy lányra gondolok, ö a mindenem, tűzbe ugranék érte! Nem önző jelenség...,de féltékeny vagyok,ha barátkozik,más fiukkal,megismerné,és én hagyom, de fáj belül,tudja,nyugtat, de mégsem enyhül, a fájdalom,mit tehetnék? Ez önző dolog? Ha szeretem, és megteszek,mindent?
2016. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!