Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Tanácsokkal...

Tudnátok segíteni? Tanácsokkal, tapasztalattokkal bármivel

Figyelt kérdés
Úgy hozta az élet hogy külföldön tudtam munkát vállalni. Nyelvi gondjaim vannak, de még mi előtt a károgok megérkeznének tudták hogy nehezen beszélek Németül mert volt egy telefonos interjúm ami még jól sem sikerült szóval teljesen tudták mit kapnak. Még is fel vettek szóval segítséget szeretnék kérni hogy tudom meggyorsítani a német nyelv használatát vagy tanulását. Angolul jól beszélek az összetettebb mondatokat így kommunikáljuk le de nagyon szeretnék németül beszélni eddig (egy hete vagyok kinn) kB napi 40-50 szót tanultam mostanra eléggé belefáradtam agyilag ez picit le amortizált.(meg kB van egy nagyon alap tudásom ami picit több mondjuk mint egy olyannak aki nem beszél németül. Tehát tök alap) Kértem a kollégákat hogy németül beszéljenek hozzám de nagyon lassan jön a dolog tv van a szobámban kaptam olyan tanácsokat is hogy nézzem meg, hogy nyugodjak meg jönni fog a nyelv, de hogyan??? Ha nem értem nehéz elhinni hogy, egyszer csak elkezdem érteni. Szívesen fogadok bármilyen tanácsot. :)

2016. dec. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2016. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. dec. 8. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan 1 hete vagy kint es mar toporogsz, hogy menjen minden? Ne rohogtess. Nekem a nemet fonokom azt mondta, hogy kb 2-2,5 ev mire az ember eljut arra a magas szintre, ha tanul, hogy kommunikalni tudjon szoban, irasban rendesen es ne kelljen segitseg. Mit idegeskedsz? Idod van, nem? Majd menni fog es kesz.
2016. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Öreg segítséget kértem abban hogyan mehet gyorsabban a dolog. Nem az a bajom hogy nem vagyok perfekt egy hét után...
2016. dec. 9. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy tanárt. Jobb válasz erre a kérdésre nincs, csak ez, hogy keresel valakit, aki tanít németül, ettől gyorsabb módszer nincs.
2016. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig azt mondják, hogy nézzünk német filmeket, halgassuk a rádiót, olvassunk könyveket, újságokat. Lényegtelen, hogy egy szót sem értesz, csak ülj és figyelj és ez sokat segít.
2016. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!