Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne nálatok halál lista...

L vagyok kérdése:

Ha lenne nálatok halál lista mihez kezdenétek? . S vajon létezik

Figyelt kérdés
Meg tetszett a death note,annyira hogy mostanába csak azt nézem.Jó lenne nekem is egy olyan füzet hisz pont azt tenném mint kira

2016. dec. 9. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor még nem nézted végig...

Hát nem törnék vele világ uralomra, de lehet használnám.

2016. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még szép hogy nem létezik. A death note jó sztori, de akkor is csak mese. A vége különösen tetszett.
2016. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem létezik, de 100% hogy használnám...
2016. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használnám, jobb halálistenként élni, mint meghalni.
2016. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D-Mano ***** válasza:
Biztosan nem használnám.
2016. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rayna válasza:

Nem létezik.

Én pedig személy szerint kíváncsiságomból kifolyólag biztos, hogy kipróbálnám, de kétlem, hogy hosszú távon használni tudnám, inkább lemondanék róla vagy elégetném.

2016. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bérgyilkos lennék, létrehoznék egy darkwebes oldalt, ahol magas összegért cserébe bárkit eltávolítanék az élők sorából. Teljesen anonim módon csinálnám, és az így kapott pénzből világot látnék, segítenék a családomon. De talán eltávolítanám a nekem nem tetsző politikusokat a világ színpadáról.
2021. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!