Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anya és apa haragszik rám....

Freedom_975 kérdése:

Anya és apa haragszik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggel ahogy felkeltem, anya és apa nem volt otthon, mert elmentek bevásárolni. Én csinálni szerettem volna reggelire magamnak egy bögrés sütit, (5x 6x csináltam már) de nem volt friss a tojás. Felhívtam anyut, hogy mit csináljak vele. Erre elkezdte, hogy kentem volna egy vajas kenyeret, ilyet nem szabad csinálni, hogy anya nélkül sütit sütni. (Pedig ezt csak mikrózni kell.) Mérges volt, a hangjából ítélve. Igaza van, mert egy csomó minden pocsékba ment miattam. De mit tudnék csinálni, hogy ne haragudjon rám? Már rendet raktam a házban, most akarom kiüríteni a kukát. Várom, hogy érjenek haza. Ráadásul én kértem, hogy hozzon nutellát. (Ez még a süti készítés előtt volt)

Most mit tegyek? Félek, hogy csalódást okozom nekik...

Kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak :(

14/L



2016. dec. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenért nem fognak rád haragudni. Gondolom rossz napjuk volt és rád vetitették ki a problémájukat.


Menj oda hozzájuk és mind meg nekik hogy "Te egy csodálatos ember vagy, és azért szeretlek amilyen vagy"


Attól hogy kiabálnak veled, attól még nagyon szeretnek.

2016. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Álltalában ilyenkor fordítva csinálom a dolgokat. Ha anya elkezd velem kiabálni úgy hogy semmit nem csináltam akkor én is felemelem a hangomat és megmondom neki,hohy így velem ne beszéljen mikor egy szimpla kérdést tettem fel neki. Ilyenkor általában neki lesz bűntudata és ő kér bocsánatot.

Tudom,hogy szemét módszer,de ez van.

2016. dec. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha haza jönnek, mond meg nekik, ne haragudjanak, máskor nem csinálsz ilyet.Ha belegondolsz, igazuk van...ezt érzed te is. Várhattál volna míg haza mennek.Ne emeld fel a hangod,mind az előző írta.
2016. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!