Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi köze van az animék Magyaror...

Mi köze van az animék Magyarországon, (mondocon, animax, a+) -hoz a valton security-nak?

Figyelt kérdés
Most Conon volt elvileg valami, nem voltam ott, mert pont aznapra tették a meccset. Én csak sok panaszt hallottam róla.

#anime #manga #Animax #MondoCON #valton security
2016. dec. 11. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kreálsz egy nemlétező összefüggést, amit magad sem gondolsz komolyan. És erre válaszoljunk. Hát nem. Nem eszem meg, hogy te komolyan gondold ezt.

Nem, semmi köze nincs. A rendezvényt biztosították. Ha ott ötszögletű tizenkétszögek kiállítása lett volna, akkor is szükséges biztonsági őrök jelenléte. A résztvevő személyek, az épület és eszközök védelme volt a feladat.

2016. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nem tudtam, mi is az...
2016. dec. 11. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ők voltak a biztonsági szolgálat. A gondok ott kezdődtek, hogy az egyik őrük egy tajbunkó paraszt volt, aki abszolút kihasználta a helyzetét, és úgy pakolta ki "átnézésre" a táskákat, mint akit az úristen kért fel rá :,D (Nem normális átnézésre kell gondolni, földre kipakolásra, törékeny cuccok közé betúrásra, ilyenekre.)
2016. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki hisztizik, annak az a baja hogy nem járt Con-ra mikor még a PECSA-ban volt. Na ott tényleg bunkó paraszt volt az összes őr, és még a nyakörveket is levetették. Csupán csak hisztis tinik azok akik "panaszkodtak".


Amúgy a bizti boynak nem dolga jó fejnek lenni. Nem pultos kislány, vagy eladó.

2016. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem a pecsás conok elég régen voltak ahhoz, hogy egyrészt rengeteg mai conos már ne tudja, milyen volt az, illetve hogy ne az legyen az átlag szint :,D A fejlődés egy csodás dolog, és nem azért fizetik a biztonsági őrt, hogy kedves legyen, de azért se, hogy abszolút trágyaként kezelje a conosokat. Azért ha valakinek elázik a versenycosplaye, amibe hónapok óta fektet pénzt, időt és energiát, mert egy barom biztiőr csakazértis a bugyijáig kipakoltatja ott helyben a betonon a bőröndjét és közszemlére teszi a tamponjait a zuhogó esőben, arra ne fogjuk már rá, hogy minek hisztizik, mert ez nem egy normális viselkedés a biztiőr bácsi részéről.

2017. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!