Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol kicsit...

Van olyan oldal ahol kicsit betegebb gondolkodasu emberek terveit/gondolatait lehet olvasni? Akar gyilkosok, drogosok, elmebetegek. Erdekel a tema, legjobban pedig a gondolkodásmódjuk!

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 10:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem dark weben akad ilyen is.
2016. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
a gyakorikerdesek.hu az egy ilyen oldal
2016. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Az ezo rovatban tombol a sötétség, de meglepő módon a sütő-főzősben is van pár elme roggyant.
2016. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az emberek bugyuta, GAGYI es erkolcstelen gondolataira vagyok kivancsi. A sotet elmek elgondolkodtato torteneteire viszont annal inkabb.
2016. dec. 11. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Oldalt nem tudok, könyvet viszont igen: keress rá pl. John Douglas volt FBI ügynök írásaira.
2018. ápr. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mentális betegségem is van és gyakran jutnak az eszembe "sötét", morbid gondolatok is. Ha valakit nagyon érdekelne és esetleg idetévedne, nyugodtan írhat nekem. Úgysem mer engem vegighallgatni szinte senki.
2021. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!