Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha általános iskolában letesze...

Ha általános iskolában leteszem an angol középfokú nyelvvizsgát nem kell bejárnom angol órára?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 14:19
 1/6 rubardo666 ***** válasza:
6%
sajnos járnod kell még angol órára és csak 8-adik lehet le tenni a középfokút de aszt hiszem ha le teszed a felsőfokút (amit 8-adik után lehet) akkor nem kell
2016. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Először is 14 év alatt nem lehet nyelv vizsgázni, másodszor a nyelvvizsga nem mentesít az órára járás alól. Ha osztályozót teszel, akkor nem kell bejárnod, de azt csak indokolt esetben lehet, például ha előrehozott érettségit is akarsz tenni, de azt meg legelőször 10.ben lehet. Szóval amit az első írt az úgy rossz ahogy van.
2016. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rubardo666 ***** válasza:
8%
2 válaszoló hát tévedsz mert ez az egyik rokonomnak bevált
2016. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Én évvesztes vagyok 7.ben leraktam a középfokút és 8.ban a felsőfokút, de így is be kellett járni az órára.

Egyébként érdemes, mert ha jól tanítanak akkor szinten tart

2016. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem járnál be az angol órákra,mit csinálnál?Kinek a felügyelete alatt lennél?14 éves korig az iskola nem hagyhat felügyelet nélkül!
2016. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az érettségi mentesíthet fel az óralátogatás alól. Előre hozott érettségit legkorábban 10. osztályos korodban tehetsz.
2016. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!