Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudni szeretném hogy...

Ha tudni szeretném hogy tényleg feljelentettek vagy csak fenyegették vele azt telefonon megkerdezhetem a rendőrségen ahova tartozik az ugy?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha feljelentettek arról a rendőrség úgyis tájékoztatni fog téged írásban!
2016. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak telefonon információt adni.
2016. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem biztos h felnyomtak, most meddig idegeakedhetek?
2016. dec. 12. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi információ alapján az a meglátásom, hogy az érdeklődésben benne van az önfeljelentés lehetősége.

Telefonon nem adhatnak választ, de jogod van betekinteni téged érintő iratokban.

No most, ha esetleg olyan dologról van szó, ami hivatalból üldözendő, ha elmondod, mi is az a dolog, ami miatt kérdéssel fordulsz hozzájuk,

elképzelhető, hogy az illető csak fenyegetett, de a rendőrök eljárást kezdeményeznek ellened.

Ugyanakkor az is megeshet, hogy a fenyegető ellen kezdenek nyomozni, mert az sem törvényes.

Vagy jelentsen fel, vagy hagyjon békén. A feljelentéssel fenyegetés lelki zsarolás. (Nem vagyok jogász, nem biztos, hogy szakszerűen nevezem meg. A lényegen nem sokat változtat.)

2016. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az van h csak sejtik h én voltam, konkrétan nem tudják, elméletileg feljelentést tettek zaklatásert, ip címet adtak le még az üzeneteket. Most meg várom h mikor ír a rendőrség ha ír, addig meg sík ideg vagyok, szóval h a bemegyek és rakerdezek saját magamat jelentem fel.
2016. dec. 12. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha tényleg zaklattad, akkor legyél most is olyan karakán, hogy teljes nyugalommal várod a fejleményeket.

Nagyon nem mindegy a végkifejlet szempontjából, hogy tiszta-e az előéleted, mi módon zaklattál stb.

2016. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elméletem az tiszta,facen irkaltam neki, már kB egy hónapja nem piszkáltam, nem akarok belőle komolyabb ügyet meg felfüggesztettet stb
2016. dec. 12. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont az ilyen férgeknek jár az ilyesmi.
2016. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bemegyek és elvallalom az egészet, tiszta eloelettel meg a dolog se volt eldurvulva, mit kaphatok érte?
2016. dec. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!