Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy 2...

Babóca94 kérdése:

Az lenne a problémám, hogy 2 napja teszteltem déletöt és mondhatom azt hogy pozitiv lett 25ös érzékenységü teszt, majd megcsináltam reggel egy 10es érzékenységü tesztet és az nedativ lett. Mégis milyen magyarázat lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

#Párommal babát szeretnénk #milyen magyarázat #lehet arra #egy teszt ami #nagyobb mennyiségben lévő hormonnál mutatja ki a terhességet pozitív lett #míg a már #kevesebb hormonnál #jelző negatívat adott?
2016. dec. 13. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Kép?
2016. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a képet feltolteni mert nem lehetne látni mert a második csik halvány.
2016. dec. 14. 01:29
 3/5 anonim válasza:
Tesztelt 2nap múlva meg egyet ,az a biztos,vagy menj el doki ha nem jön meg
2016. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne hogy, babás leszek mert a páromal már nagyon szeretnénk.Köszi szépen csinálok meg egy tesztet.De azt nem értem 25 érzékenységü tesztem az halvány pozitivat mutatot és a10 érzékenységü meg negativat.Ezt nem értem hogyan lehet.Köszi szépen a tanácsot.
2016. dec. 15. 01:06
 5/5 anonim válasza:
Mi lett belőle végül?
2017. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!