Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nárcisztikus emberrel kerültem...

Nárcisztikus emberrel kerültem úgymond "baráti"kapcsolatba mélyen megbántott a gyermekemmel együtt, hogy hívhatnám fela figyelmét magamra? Segítsetek kérlek!

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Te is narcisztikus vagy?

Ha nem, akkor így jártál. Viseld el, vagy búcsúzz el tőle.

Ha igen, akkor először te gyógyulj meg, utána tudsz talán kezdeni ővele valamit.

2016. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de ez nem egyszerű.Bàr az lenne.Nàla dolgozott a fèrjem ès a fiam is.Ő visszaèl a hatalmàval mert itt kint Nèmetbe a munka miatt a magyarok függnek tőle.Szètrombolt szinte minden csalàdot mà,és fog is akik jönnek.Velem is kikezdett majd nem adtam magam àttett baràti stàtuszba.Szinte csak facèn volt kapcsolatunk kb.8 hónapig.De elkezdtem megbàntani amivel tudtam azonnal letiltott.Csinàltam kamu facèt ott tudok neki ìrni regènyeket szoktam,de ő nem vàlaszol.Annyit irt hogy soha senkivel nem fog bizalmasan beszélni màr èljük mindketten a mi kis èletünket.Akarom hogy felfigyeljen ràm ès az se lenne hàtràny ha bolondulna èrtem.Kèrdèsedre szerintem èn inkàbb az empata tipus vagyok mert közbe megszerettem meg sajnàlom is.
2016. dec. 14. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes, inkább hagyd békén.
2016. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs veszteni valòm vele szembe màr.Fiamat kinevezte főnöknek majd 2 hèt mùlva visszadobta munkàsnak nagyon megszègyenìtette.A fèrjemet is kidobta àtdobta màshovà azt hireszteli ròla nem jol dolgozik.Pedig ő volt az egyik legjobb mindenki mondja.Mindìg irnom kellett neki csùnyàn kiosztottam olyankor szerintem élvezte èn meg kikèszültem a csalàdommal együtt.Most ő ugyanùgy folytatja màsokkal röhög mert megteheti.Mi meg megszègyenülve azèrt mert nem kapott meg munkanèlkül mehetünk amerre làtunk 3 gyerekkel.Ti ezt hagynàtok?Csak azt szeretném elèrni hogy ùjra fontos legyek neki meg akarjon kapni!Ehhez kellene segìtsèg ha tudtok mit tegyek?Milyen nők jönnek be nekik?Akaratos,kedves??Nem akarok szürke egèr mòdjàra eltünni.Most mèg nem.
2016. dec. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!