Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » XIII. kerület Vörösmarty...

XIII. kerület Vörösmarty Mihály Gimnázium Drama tagozat 2017?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos osztályos vagyok. És a dráma szak miatt érdeklődök. Az anyukám nem örült a hírnek, miszerint én szakmát szeretnék tanulni, de beleegyezett, hogy megjelölhetem.

Közvetlen, vidám diáknak gondolom magam, emellett jó tanuló vagyok. 4,8-as átlagom van.

Az énekhangom viszont nem kiemelkedő talán rossznak mondható. Ettől független megéri jelentkezni?

Az alkalmasságin körülbelül milyen feladatok vannak?

Olvasgattam itt, de 2014-es válaszokat találtam csak.

Előre is köszönöm



2016. dec. 15. 19:32
 1/1 anonim válasza:

A 13. kerületben nincs Vörösmarty. A Horánszky utcában van a VIII. ban.

Ez egy gimnázium, ahol pluszban tanulhatsz drámát, médiát, de nem ad szakmát, anyukád megnyugodhat, nem szakgimnázium.

Színész szeretnél lenni? Ahhoz nem árt az énekhang. Bár állítólag a felvételin (noha énekelni is kell) nem nézik...

Mindenesetre én nem is mertem megjelölni emiatt, nomeg a média az, ami érdekelt. Bár annyira imádom a sulit, hogy még a sport, vagy tt szakot is megjelölném, és igen, a drámát is, csak hogy ide járhassak, ha most felvételiznék...

2018. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!